O nás

Módní značka PlentyCash Clothing byla založena v roce 2014. Snaží se poukázat na to, že i zajímavé produkty, vyrobené z unikátních materiálů, mohou být jednoduché a minimalisticky zpracované. Plenty Cash Clothing se neorientuje pouze na jeden styl, ale zasahuje do více směrů dnešní módy a tím spojuje jednotlivé skupiny mladých lidí. Při návrzích dáváme největší důraz na jednoduchost materiálů a zpracování.

 

Kolekce a sortiment

Prvotní Plenty Cash Clothing kolekce Podzim/Zima (Cash Fall 2014/2015) upřela svůj směr na extravagantní produkty s výraznými prvky, jako jsou koženka, síťka, apod., za cílem šokovat. A opravdu jsou tyto produkty stále velmi poznatelné a typické pro Plenty Cash Cothing. Nejprodávanějšími pánskými produkty této kolekce byly CrownShirt a DarkHood. Obě tyto mikiny jsou vyrobené v kombinaci bavlny a koženky. Nejoblíbenějšími dámskými produkty v kolekci Podzim/Zima (Cash Fall 2014/2015) byly Body Provocative, které je kombinací síťky s bavlnou a spandexem. Tento produkt se vrátil do kolekcí Plenty Cash Clothing v mírných modifikacích vícekrát, zejména pro svou oblíbenost a nevšední střih.

V červnu 2015 byly mezi prvotní produktovou řadu uvedeny nové produkty, mezi kterými svou extravagancí a rukodělným zpracováním vystupuje čtveřice šatů Dress Provocative (šaty, které jsou obdobou úspěšného Body Provocative), dále Dress Classy (elegantní šaty pro společenské příležitosti, které zároveň nevybočují z Plenty Cash koncepce) a dvojice šatů Cut Dress Long a Cut Dress Short (dvoudílné šaty extravagantního stylu, na kterých jsme nešetřili detaily). Cena šatů odpovídá jejich ručnímu zpracování, díky kterému jsme schopni Vám vyjít vstříc a připravit pro Vás šaty přesně na míru v případě, že námi poskytnuté standardizované velikosti pro Vás nebudou vyhovující.

Velkým rozšířením sortimentu byla jarní kolekce Crown Fall 2016. Tato kolekce zmírnila extravaganci Plenty Cash Clothing produktů svým sportovním stylem zaměřeným spíše na praktičnost a pohodlnost v podobě mikin a tepláků, ale i večerních šatů, krajkových halenek nebo kašmírových svetrů. 

V současné době Plenty Cash Clothing směřuje k rozšířování sortimentu na poli produktů typu Body Provocative, které si oblíbily zejména naše zákaznice.

 

Partnerství a sponzoring

Již čtvrtým rokem je Plenty Cash Clothing partnerem Miss Czech Republic. Tradiční součástí finálového galavečera soutěže je odkrytí připravovaných produktů Plenty Cash Clothing.

 

Tipy od nás

Tip 1: Pokud navštěvujete stránky Plenty Cash častěji, doporučujeme Vám založit si zákaznický účet pro urychlení procesu objednávky. Využijte možnosti získat členské slevy a výhody.

Tip 2: Chcete si lépe představit Plenty Cash oblečení v praxi? Nahlédněte do Lookbooku.

Tip 3: Přečtěte si o dosavadních aktivitách, spolupracích a akcích značky Plenty Cash Clothing v Blogu, který najdete na těchto stránkách.